queensoflife.pl - budujemy dla Ciebie marketingowe mosty

Napisz do nas!

Zbiorniki betonowe na szambo i wodę deszczową - czy to dobre rozwiązanie?

Hanna Wróblewska 2022-06-29 0 komentarzy
Zbiorniki betonowe na szambo i wodę deszczową - czy to dobre rozwiązanie?

Beton ma wiele cennych właściwości, sprawiających, że jest stale wykorzystywany, mimo iż w użyciu pojawiają się nowe rozwiązania. Producent zbiorników prezentujący swoją ofertę na stronie fabeton.pl korzysta z niego od lat, choć warto zauważyć, że wprowadzał do stosowanej mieszanki udoskonalenia. Wybór ten nie jest oczywiście przypadkiem, zbiorniki betonowe znacznie lepiej spełniają swoją rolę niż plastikowe, a także są bardziej ekonomiczne. Mając odpowiednio grube ścianki są też dużo bardziej wytrzymałe, co jest szczególnie istotne w przypadku wkopywania je w ziemię. Jeśli chodzi o szamba jest to oczywiście norma, ale nic nie stoi na przeszkodzie temu, by wykonać podobną operację także w przypadku pojemnika na deszczówkę. Pozwoli to zaoszczędzić miejsce na posesji i zachować jej estetykę.

Grube i wytrzymałe ścianki pojemników nie poddają się naporowi wód podziemnych, zatem można mieć pewność, że inwestycja ta się opłaci - każdy zbiornik będzie mógł służyć długi czas i stale będzie w nienagannym stanie. W dodatku producent zadbał o doskonałą szczelność. W przypadku szamb jest to szczególnie ważne, gdyż toksyczne substancje zawarte w ściekach nie mogą przedostawać się do gleby i wód podziemnych. Chroni przed tym nie tylko odpowiednio przygotowany, wytrzymały beton, ale też zabezpieczenie go podnoszącymi szczelność preparatami chemicznymi.

Jeśli zatem ktoś zastanawia się, czy warto zainwestować w tego rodzaju produkty, to odpowiedź brzmi: zdecydowanie tak, zwłaszcza że firma dowozi je na terenie całej Polski.

Skomentuj wpis