queensoflife.pl - budujemy dla Ciebie marketingowe mosty

Napisz do nas!

Zagęszczanie włosów

Hanna Wróblewska 2019-05-31 0 komentarzy
Zagęszczanie włosów

Włosy to niezwykle istotny element wyglądu zewnętrznego. Dotyczy to zarówno pań, jak i panów. Każdy marzy o pięknej, zadbanej i bujnej czuprynie. Dzięki zdrowym włosom można czuć się bardziej pewnie i atrakcyjnie. Podstawą troski o nie jest codzienna, dobrze dobrana pielęgnacja. W jej skład wchodzi zwykle szampon, odżywka (bez spłukiwania, do spłukiwania, czy też w sprayu) i maska. Wiele pań stosuje także różnego typu olejki. 

Czasami, szczególnie kobiety, poszukują jednak czegoś więcej. Gdy okazuje się, że włosy są z natury bardzo rzadkie, słabe i wiotkie, należy poszukać nieco bardziej inwazyjnych metod, pozwalających na poprawę ich kondycji. Najczęściej wymienianym sposobem, który jednocześnie przynosi natychmiastowe i widoczne rezultaty, jest przedłużanie i zagęszczanie włosów

Chcąc wykonać taki zabieg, należy znaleźć miejsce, w którym robią to fachowcy, doskonale znający się na swojej pracy. Pozwoli to być pewnym o efekty. Często wybieranym przez zadowolone klientki jest racoon. pl. To salon, proponujący przedłużanie i zagęszczanie, a także sprzedaż włosów do doczepiania. W jego ofercie dostępne są cztery rodzaje włosów. Są zarówno syntetyczne, jak i naturalne. Podzielono je na cztery następujące grupy:

  • naturalne włosy słowiańskie Racoon,
  • naturalne włosy Racoon EURO,
  • naturalne włosy Racoon STANDARD,
  • włosy syntetyczne MONOFIBRE.

Ponadto, klientkom proponuje się kilka metod zagęszczania, które dobiera się indywidualnie do konkretnych rodzajów włosów. Pozwala to na uzyskanie jak najbardziej naturalnego rezultatu.

Skomentuj wpis