queensoflife.pl - budujemy dla Ciebie marketingowe mosty

Napisz do nas!

Z czym można połączyć pomarańczowy lakier hybrydowy?

Barbara Pietrzak 2023-07-25 0 komentarzy
Z czym można połączyć pomarańczowy lakier hybrydowy?

Wybierając się na nieformalne spotkanie bądź wyjeżdżając na urlop, można zaszaleć i pozwolić sobie na mocne, nasycone kolory. Jeśli w walizce znajdują się wielokolorowe, wakacyjne stroje, na paznokciach może z powodzeniem pojawić się intensywny, żółty bądź pomarańczowy lakier hybrydowy, który z pewnością podkreśli nastrój beztroski i dobrej zabawy. Takie odcienie nie będą jednak ładnie prezentować się na przykład w pracy, zwłaszcza biurowej, podczas której dłonie są cały czas widoczne. Wówczas warto wybrać bardziej stonowany manicure.

Zmiany hybrydy nie są problemem, jeśli posiada się w domu własny zestaw w postaci lampy utwardzającej, klipsów, baz pod lakier czy wreszcie wyboru samych lakierów. Planując taki zakup, można skorzystać z oferty dostępnej na stronie nailscompany.eu. Jest to link do strony hurtowni kosmetycznej online, udostępniającej wszystko, co nie zbędne, by zadbać o wygląd i estetykę paznokci rąk i nóg we własnym zakresie, bez potrzeby odwiedzin w salonie.

Oprócz opcji złożenia zamówienia na potrzebne do manicure i pedicure produkty klient może też skorzystać z porad przedstawionych na firmowym blogu. Są to nie tylko wskazówki dotyczące sposobów nałożenia hybrydy czy jej bezpiecznego usuwania, ale też podpowiedzi, jak należy dbać o stan skóry dłoni oraz samych paznokci.

Skomentuj wpis