queensoflife.pl - budujemy dla Ciebie marketingowe mosty

Napisz do nas!

Wdrażanie ISO 9001 - pomoc specjalistów

Hanna Wróblewska 2022-02-03 0 komentarzy
Wdrażanie ISO 9001 - pomoc specjalistów

Prowadzenie dużego zakładu produkcyjnego wymaga od właściciela ogromu pracy, a także zatrudniania wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Osoby zajmujące stanowiska kierownicze powinny dodatkowo stale się doszkalać, aby być na bieżąco ze wszystkimi branżowymi trendami oraz, co najważniejsze, z obowiązującymi normami. Wszystko to wymaga czasu oraz dodatkowych kosztów związanych z wysyłaniem pracowników na różnego rodzaju kursy. Przedsiębiorca może również podjąć współpracę z zewnętrzną marką Interdont Support Q, która świadczy usługi doradcze oraz związane z kontrolą jakości. 

W ramach udzielanego wsparcia śląska marka podejmuje następujące działania:

  • przeprowadzanie kontroli i napraw zarówno poszczególnych komponentów czy surowców, jak i gotowych produktów,
  • pakowanie i przepakowywanie produktów,
  • wdrażanie ISO 9001,
  • magazynowanie,
  • CSL1 i CSL2,
  • pełnienie funkcji resident engineering.

Zakres i forma współpracy są ustalane indywidualnie z przedsiębiorcą po uprzednim przeanalizowaniu sytuacji w danym zakładzie produkcyjnym. Specjaliści po wstępnej kontroli sporządzają szczegółowy raport i przedstawiają klientowi indywidualną ofertę. Doświadczeni inżynierowie są dostępni całodobowo przez 7 dni w tygodniu. 

Na firmowej stronie można również zapoznać się z bogatą ofertą szkoleniową skierowaną do przedstawicieli przeróżnych branż. Katowicka marka proponuje m.in. szkolenie MSA (analiza systemów pomiarowych wg. AIAG i VDA5) oraz kurs z zakresu metody SPC (statystyczne sterowanie procesem).

Skomentuj wpis