queensoflife.pl - budujemy dla Ciebie marketingowe mosty

Napisz do nas!

W jakiej firmie można kupić magazyn energii o pojemności 10kW?

Paulina Krajewska 2023-06-27 0 komentarzy
W jakiej firmie można kupić magazyn energii o pojemności 10kW?

Na dachach wielu domów prywatnych, firmowych i instytucjonalnych można obecnie zobaczyć różnej wielkości instalacje solarne. Fotowoltaika ciągle się rozwija, ale ogólna sieć energetyczna nie jest przygotowana do przejęcia coraz większej ilości energii, dlatego planuje się specjalną opłatę ekologiczną mającą wspomóc rozbudowę tej sieci. Inwestując w instalacje, wiele osób miało nadzieję na oszczędności, tymczasem czują się one karane za innowacje.

Jest jednak wyjście, aby uniknąć takiej opłaty i stać się niezależnym. Wystarczy akumulować nadwyżkę energii wytworzonej w dzień i wykorzystać ją nocą lub mniej słoneczny dzień. Do tego celu wystarczy magazyn energii o 10kWdostępny w firmie zajmującej się m.in. instalacjami fotowoltaicznymi. Jest to urządzenie mające też inne zalety, w tym pozytywny wpływ na działanie sieci fotowoltaicznej.

Pragnąc zakupić taki sprzęt, wystarczy odwiedzić stronę nexeon.pl należącą do przedsiębiorstwa, które ma także akumulatory większej mocy. Posiadając takie urządzenie zapewniające zasilanie nawet podczas awarii sieci ogólnej, można uniknąć oddawania operatorowi energii i odkupowania jej po nieco niższej cenie. Oferowane modele akumulatorów mają wiele zalet, wśród których warto wymienić:

  • atrakcyjną cenę,
  • wysoką jakość sprzętu,
  • zapobieganie tworzeniu się krótkich mrugnięć napięcia skracających żywotność elektrycznych urządzeń.

Skomentuj wpis