queensoflife.pl - budujemy dla Ciebie marketingowe mosty

Napisz do nas!

U kogo można zamówić druk na plastiku?

Ernest Witkowski 2023-09-29 0 komentarzy
U kogo można zamówić druk na plastiku?

Obecnie na rynku sporym powodzeniem cieszą się wizytówki plastikowe. Są nieco droższe niż wersje wykonane z masy papierowej, ale biorąc pod uwagę trwałość tworzyw sztucznych, wielokrotnie przewyższającą tekturę, a także możliwość ich personalizacji, koszt zamówienia nawet dużej ilości sztuk okazuje się już nie tak bardzo wygórowany.

Firma Polskie Karty Sp. z o. o. to działający na terenie całego kraju dostawca, którego kadra jest w stanie zrealizować zlecenie na plastikowe wizytówki o różnym kształcie i wybarwieniu materiału, a także zapewnić możliwość doboru personalizowanego wyposażenia. Karty mogą zostać pokryte nadrukiem o specjalnych właściwościach. Pracownicy na odpowiednio dociętych fragmentach tworzywa umieszczają elementy magnetyczne, czytniki lub inne moduły zbliżeniowe, w zależności od potrzeb wskazanych przez zlecającego. Wykonanie zamówienia na dowolny druk na plastiku poprzedzają każdorazowo dokładne ustalenia wszystkich szczegółów, by efekt pracy okazał się zgodny z oczekiwaniami klienta. 

Kadra zapewnia, że do każdego zamówienia podchodzi indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Gwarantuje też całkowitą powtarzalność procesu wykrawania, zadrukowania, laminowania i zabezpieczania wizytówek. Pracownicy na co dzień korzystają z rozbudowanego, nowoczesnego oraz zautomatyzowanego parku technologicznego, dzięki czemu realizacja poszczególnych etapów przebiega szybko i sprawnie, bez przestojów czy strat materiałowych.

Firma zaprasza do kontaktu przedstawicieli biznesowych działających w różnych branżach. Kadra dostawcy ma świadomość, jak ważną kwestią we współczesnym przemyśle lub gospodarce jest odpowiednia reklama i dlatego pomaga, proponując wizytówki na miarę XXI wieku.

Skomentuj wpis