queensoflife.pl - budujemy dla Ciebie marketingowe mosty

Napisz do nas!

O czym powinien pamiętać producent pudełek kartonowych?

Dagmara Szulc 2022-04-22 0 komentarzy
O czym powinien pamiętać producent pudełek kartonowych?

Przedsiębiorcy chcący jak najlepiej zabezpieczyć zawartość paczek wysyłanych do klientów mogą zdecydować się na wybór artykułów stworzonych na indywidualne zamówienie. Dzięki takiej usłudze opakowania zostaną dopasowane do konkretnych wytycznych na przykład pod względem wymiarów oraz zastosowanych technologii.

Firma JanBox udostępnia na swojej stronie specjalny konfigurator, który umożliwia kontrahentom personalizację zamówienia. Podczas projektowania użytkownicy mogą zdecydować o takich parametrach jak:

  • rozmiar,
  • typ materiału,
  • dodatkowe wykończenie,
  • nadrukowaną grafikę (opcjonalnie).

Przed podjęciem decyzji o zakupie klient ma sposobność otrzymania bezpłatnej wyceny.

Pudełka kartonowe producent wykonuje ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, dzięki czemu są one odpowiednio wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne i zmniejszą ryzyko uszkodzenia paczki w czasie transportu.

W asortymencie przedsiębiorstwa znaleźć można:

  • opakowania klapowe oraz FEFCO,
  • kartony fasonowe.

Ponadto wśród propozycji dostępne są również bezbarwne lub szare taśmy pakowe, folie stretch w różnorodnych rozmiarach oraz wypełnienia do kartonów, które doskonale sprawdzają się przy transportowaniu twardych przedmiotów narażonych na zniszczenie. Firma działa na rynku od 2002 roku, dzięki czemu klienci mogą mieć pewność, że projekty realizowane są zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Oferta przeznaczona jest zarówno dla podmiotów gospodarczych, jak i klientów indywidualnych. Producent pudełek kartonowych gwarantuje profesjonalne doradztwo techniczne.

Skomentuj wpis