queensoflife.pl - budujemy dla Ciebie marketingowe mosty

Napisz do nas!

Niedziela niehandlowa – otwarta apteka w Krotoszynie

Barbara Pietrzak 2018-12-22 0 komentarzy
Niedziela niehandlowa – otwarta apteka w Krotoszynie

Gemini, to sieć aptek, zlokalizowanych w różnych miastach całej Polski. Jako datę założenia firmy wskazuje się rok 1990, kiedy to otworzyła się pierwsza stacjonarna apteka. Od tej pory wszystko zaczęło się rozwijać, a nowe placówki powstawały w nowych miejscach.

Asortyment wszystkich aptek jest bardzo bogaty. Klienci mogą znaleźć w nich wszystkie potrzebne lekarstwa, kosmetyki, specjalne produkty żywnościowe dla małych dzieci, czy też elementy noworodkowej wyprawki. W krotoszyńskiej aptece można liczyć na profesjonalną obsługę i doradztwo farmaceutów. 

Apteka w Krotoszynie pracuje według następującego schematu:

  • od poniedziałku do piątku jest czynna w godzinach od 08.00 do 20.00
  • w soboty apteka pracuje od godziny 08.00 do 15.00
  • w niedziele apteka jest nieczynna

Alternatywą dla tradycyjnych zakupów w aptece stacjonarnej, mogą być te, robione za pośrednictwem internetu. Firma prowadzi prężnie działającą aptekę internetową, dostępną dla wszystkich konsumentów. Jej niewątpliwym atutem jest fakt, iż pracuje ona przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Dzięki temu, składając zamówienie w weekend, można liczyć na jego wysyłkę już w poniedziałek.

Istnieje także możliwość robienia zakupów za pośrednictwem apteki online, jednak z wybraniem opcji odbioru osobistego we wskazanej placówce stacjonarnej. Jest to doskonałym pomysłem dla osób nie mających czasu na wybieranie produktów przy sklepowej ladzie, a także dla tych, którzy wolą przyjrzeć się wszystkim wyrobom bez pośpiechu, w swoim domu i dopiero potem je zamówić. 

Skomentuj wpis