queensoflife.pl - budujemy dla Ciebie marketingowe mosty

Napisz do nas!

Nauka języka angielskiego w Lublinie - która szkoła prowadzi kursy dla firm?

Kacper Wasilewski 2022-09-18 0 komentarzy
Nauka języka angielskiego w Lublinie - która szkoła prowadzi kursy dla firm?

Zdecydowana większość osób urodzonych w latach 80. i 90. uczyła się języka angielskiego w szkole podstawowej oraz średniej, a także na wybranych studiach kierunkowych. Okazuje się jednak, że prowadzone lekcje w wielu przypadkach nie były zbyt efektywne, przez co uczniowie w dorosłym życiu niezbyt radzą sobie z posługiwaniem się języka angielskiego w mowie. Nic więc dziwnego, że wielu z nich podczas poszukiwania pracy dodatkowo zapisuje się na indywidualne kursy językowe.

Należy jednak podkreślić, że w wielu branżach podstawowa znajomość angielskiego może okazać się niewystarczająca, ponieważ konieczne jest zaznajomienie się również ze słownictwem stricte  branżowym. Właściciele firm, którzy współpracują z zagranicznymi kontrahentami, mogą zainwestować we własnych pracowników, zapisując ich na kurs językowy związany z prowadzoną działalnością. Mowa przede wszystkim o osobach, które będą prowadziły rozmowy i negocjacje z obcokrajowcami.

Gdzie w Lublinie prowadzone jest szkolenie z angielskiego dla firm?

Przed wyborem szkoły językowej warto zapoznać się z opiniami dotychczasowych kursantów na temat poziomu prowadzonych lekcji, a także atmosfery panującej podczas spotkań. Na stronie efekt-lublin.com.pl udostępniono wiele referencji również od przedstawicieli lokalnych firm korzystających z usług szkoły językowej mieszczącej się w Lublinie. Angielski to tylko jeden z nauczanych języków. Kursanci mogą zapisać się także na lekcje z języka niemieckiego, włoskiego czy hiszpańskiego. 

Przedsiębiorcy mogą zdecydować się na dwie lekcje próbne, po których zadecydują o dalszej współpracy ze szkołą. Kurs może odbywać się w siedzibie firmy, a program jest indywidualnie dopasowywany do potrzeb klienta.

Skomentuj wpis