queensoflife.pl - budujemy dla Ciebie marketingowe mosty

Napisz do nas!

Naprawa betonu - komu zlecić?

Malwina Krajewska 2022-07-19 0 komentarzy
Naprawa betonu - komu zlecić?

Różnego rodzaju ubytki to przede wszystkim efekt codziennego użytkowania nawierzchni, zwłaszcza narażania jej na zmienny i stały nacisk o dużej sile, wilgoć oraz oddziaływanie mechaniczne. Powstałe ślady można usunąć samodzielnie, rozrabiając mieszankę cementową, wykładając ją w odpowiednim miejscu, aby wypełnić nierówności, a następnie zeszlifować nawierzchnię, uzyskując oczekiwaną gładkość. Niestety, taka wykonana we własnym zakresie naprawa betonu jest efektywna tylko na małym metrażu, na przykład przy renowacji tarasu czy przydomowej podmurówki.

Klienci biznesowi, aby zapewnić równą warstwę posadzki w halach produkcyjnych, magazynach czy strefach przeładunkowych, nie stosują zwykłej mieszanki. Zazwyczaj decydują się na nieco droższą wersję, czyli beton przemysłowy, sprzedawany hurtowo. Dzięki swoim właściwościom jest on trwalszy, jednak nadal wymaga okresowej konserwacji. 

Firmą, której pracownicy są w stanie wykonać naprawę betonowej posadzki, bez względu na jej metraż i stan wyjściowy, jest SI-TECH SP. Z O.O. Aby zapewnić szybką i bezproblemową realizację, kadra przyjeżdża do klienta w określonym dniu i wykonuje wszystkie prace w jak najkrótszym czasie. Dzięki temu zlecający może uniknąć kosztownych dla jego biznesu, przedłużających się przestojów.

Renowacja podłogi to nie tylko wypełnianie ubytków w betonie. Firma, odpowiadając na potrzeby klientów poszukujących równie skutecznych i prostych w położeniu, ale jednocześnie bardziej wytrzymałych rodzajów nawierzchni, proponuje obecnie wykończenia z epoksydu i żywicy poliuretanowej. Można je wykorzystać nie tylko w pomieszczeniach produkcyjnych, ale także w domach i mieszkaniach. Służą alergikom, gdyż nie powodują pylenia.

Skomentuj wpis