queensoflife.pl - budujemy dla Ciebie marketingowe mosty

Napisz do nas!

Maszyna do szycia Brother

Apolonia Woźniak 2020-12-06 0 komentarzy
Maszyna do szycia Brother

Sklep internetowy ze strony szyjposwojemu.pl został założony z myślą o osobach, które nie tylko zarabiają na życie, szyjąc, ale także o amatorach, dla których szycie jest prawdziwą pasją. Sklep ten ma w swojej ofercie mnóstwo różnych maszyn do szycia, owerloków, hafciarek, a także urządzeń do krojenia i prasowania. Są i drobne akcesoria niezbędne przy tego rodzaju pracach.

Wśród wielu interesujących propozycji sklepu dostępna jest także maszyna do szycia Juki, która sprawdzi się nie tylko jako maszyna domowa, ponieważ ma wiele funkcji sprzętu przemysłowego. Charakteryzuje się ona idealnym prowadzeniem tkaniny i delikatnością styczności z materiałem. Jest to urządzenie, które sprawdzi się dla amatorów i fachowców. Maszyna ta ma:

  • ponad 180 programów ściegowych,
  • bardzo długie wolne ramię pozwalające na obszywanie na przykład nogawek czy rękawów,
  • mnóstwo ciekawych funkcji,

które trudno tutaj wymienić. Zakupując tę maszynę, każdy klient otrzymuje także kurs szycia na DVD gratis, na którym jest nie tylko wiele porad i spostrzeżeń, porównanie wielu rodzajów maszyn do szycia, ale także kursy szycia koszulek, spódnic, kombinezonów i wielu innych elementów odzieży.

Dla osób pragnących wykazać się większą kreatywnością sklep ma także hafciarkę Brother M240ED w bardzo atrakcyjnej cenie, która jest nie tylko elegancka, ale ma także zaawansowany interfejs, pozwala na wykonanie nawet skomplikowanych wzorów, dokładnie je odwzorowując. Maszyna ta ma wbudowany port USB do wygodnego importowania plików z komputera i nie wymaga dodatkowego oprogramowania. Wszystkie funkcje hafciarki można znaleźć na podanej stronie.

Skomentuj wpis