queensoflife.pl - budujemy dla Ciebie marketingowe mosty

Napisz do nas!

Jaka wirówka laboratoryjna do gabinetu weterynarii?

Barbara Bąk 2022-09-24 0 komentarzy
Jaka wirówka laboratoryjna do gabinetu weterynarii?

Kluczowa podczas badania jest wielkość próbki. Odpowiednio dobrana  wirówka powinna poradzić sobie z wygenerowaniem wiarygodnego wyniku nawet z niedużej ilości materiału, pochodzącego od małych zwierząt domowych lub hodowlanych. Lecznica nie zawsze też dysponuje odpowiednią ilością miejsca na zapleczu, dlatego najlepiej sprawdzi się urządzenie niezajmujące dużo przestrzeni. 

Kompaktowa wirówka laboratoryjna powinna stanowić wyposażenie każdego gabinetu weterynarii. Usprawni i przyspieszy diagnostykę, co zwłaszcza w nagłych wypadkach jest bardzo ważne, jeśli chodzi o jak najszybsze wdrożenie odpowiedniego leczenia zwierzęcia. Należy też upewnić się, że wybrany model posiada wszystkie niezbędne certyfikacje. Pozwoli to uniknąć zarówno problemów technicznych ze sprzętem, jak i da gwarancję, że uzyskiwane z jego pomocą wyniki są rzetelne i miarodajne.

Podobnie jak w laboratoriach zajmujących się badaniem próbek ludzkich, w gabinecie weterynaryjnym nierzadko zachodzi konieczność zabezpieczenia materiału badawczego poprzez obniżenie jego temperatury. Wymóg schłodzenia poddawanej analizie jednostki dotyczy również okresu, kiedy jest ona umieszczana w wirówce. Warto więc zamówić model pozwalający na utrzymanie wewnątrz maszyny optymalnych warunków, jeśli chodzi o ilość stopni Celsjusza.

Na polskim rynku dystrybucją wysokojakościowego sprzętu do analizy próbek zajmuje się firma EQLAB - WIRÓWKI LABORATORYJNE. Przygotowana przez jej kadrę oferta obejmuje również modele, które znajdą zastosowanie jako pomoc w pracy weterynarza. Produkty, z uwagi na ich zróżnicowaną specyfikę i funkcje, są wyceniane indywidualnie. Kosztorys jest udostępniany klientowi podczas rozmowy z przedstawicielem handlowym.

Skomentuj wpis