queensoflife.pl - budujemy dla Ciebie marketingowe mosty

Napisz do nas!

Jak zbudować pewność siebie w rozmowie z mężczyznami?

Anita Gajewska 2020-09-14 0 komentarzy
Jak zbudować pewność siebie w rozmowie z mężczyznami?

Budowanie pewności siebie w rozmowie z mężczyznami to proces, który w zależności od jednostki może trwać krócej lub dłużej. W tym kontekście należy jednak podkreślić, że można zastosować kilka sprawdzonych metod, które nawet w przypadku bardzo niskiej samooceny pozwalają na kontrolę emocji oraz gruntowną zmianę postrzegania własnej osoby.

Firma nosząca miano Roberta Machela, najpopularniejszego polskiego eksperta od relacji damsko-męskich oferuje swoim klientom dostęp do zaawansowanych kursów online, z których można się między innymi dowiedzieć, jak poderwać chłopaka będąc nieśmiałym. Zawiera on sprawdzone metody zwiększające wiarę we własne możliwości. Są to między innymi sposoby na uspokojenie umysłu oraz zamianę negatywnych emocji na pozytywne niezależnie od sytuacji, a także pozbycie się lęku przed rozpoczęciem interakcji.

Oferta jest skierowana również do osób, które mają problem w związku lub nie potrafią sobie poradzić z rozstaniem. Dzięki kursowi możliwe jest odzyskanie wewnętrznej harmonii, zbudowanie od nowa poczucia własnej wartości, a tym samym poprawienie atrakcyjności.

30-dniowy kurs został opracowany na bazie wieloletniego doświadczenia oraz zaawansowanych badań psychologicznych. Ćwiczenia są niezwykle skuteczne, a ponieważ odbywają się na kartce papieru, nie wymagają opuszczania strefy komfortu. Do tego dochodzą wykłady uzupełniające umiejętności praktyczne bezcenną teorią. Ich wykorzystanie pozwala na wprowadzenie w życiu zauważalnych zmian już w ciągu jednego miesiąca.

Skomentuj wpis