queensoflife.pl - budujemy dla Ciebie marketingowe mosty

Napisz do nas!

Jak przetrwać wizytę u barbera?

Malwina Krajewska 2018-12-23 0 komentarzy
Jak przetrwać wizytę u barbera?

Nigdy nie przepadałeś za wizytami u fryzjera i odwiedzanie jego salonu było dla Ciebie niezbyt przyjemną koniecznością? Wielu mężczyzn ma ten problem, szczególnie ci, którzy preferują krótkie strzyżenie, a odrastające włosy są dla nich zmorą. Innym problemem była od zawsze nieobecność salonów dedykowanych wyłącznie panom. Mężczyzna siedzący na fotelu salonu, w którym roi się od farb do koloryzacji włosów, prostownic, lokówek i innych sprzętów służących do stylizacji damskich włosów, raczej nie może czuć się komfortowo.

W ostatnich latach zwyczaje w kwestii męskich cięć przeszły znaczną rewolucję i w rezultacie zaczęło powstawać wiele profesjonalnych salonów przeznaczonych wyłącznie do dyspozycji mężczyzn. Dzięki temu wizyta u barbera nie musi być przykrą koniecznością, a dbanie o męską fryzurę i zarost nie jest już niczym nietypowym.

Profesjonalny barber zna specyfikę męskiego włosa i techniki strzyżenia dobiera właśnie pod tym kątem. W ekskluzywnym salonie fryzjerskim dla mężczyzn nie ma miejsca na uniwersalne rozwiązania! Chciałbyś trafić do miejsca, gdzie Twoja fryzura i zarost zostaną potraktowane w odpowiedni sposób? W Katowicach barber shop przy ulicy 3-go Maja 26 będzie doskonałym wyborem! Zespół tworzący ten salon wyróżnia się doskonałą znajomością technik męskich cięć, w jego gronie znajduje się m.in. dwukrotny Mistrz Polski w tej dziedzinie. Beard Hunter’s Barber Shop’n’Bar oferuje swoim klientom m.in.:

  • strzyżenie włosów maszynką,
  • strzyżenie włosów nożyczkami i stylizację,
  • strzyżenie i stylizację brody,
  • tradycyjne golenie brzytwą.

Dzięki specjalistycznym technikom cięcia i strzyżenia odkryjesz nowe oblicze fryzjerstwa dla mężczyzn. Odwiedź salon, który powstał z pasji do tego zawodu! Więcej informacji o profesjonalnym zespole barberów znajdziesz na stronie beard-hunters.pl.

Skomentuj wpis