queensoflife.pl - budujemy dla Ciebie marketingowe mosty

Napisz do nas!

Instalacje Parker

Krystyna Ostrowska 2018-12-05 0 komentarzy
Instalacje Parker

Specjaliści szacują, że choć w wielu zakładach instalacje sprężonego powietrza są bardzo popularne i potrzebne, to jednak stosunkowo drogie i mało wydajne, bo szacuje się, że niejedna taka instalacja sprężonego powietrza, na energię przetwarza maksymalnie kilkanaście procent energii potrzebnej do uruchomienia całego procesu. Jak poprawić sprawność systemów sprężonego powietrza, a przede wszystkim, jak sprawić, aby wartość przetworzonej energii była większa, to kluczowe zagadnienie, jakim zajmuje się na co dzień rekomendowana firma. Z jej kompleksową ofertą można zapoznać się na stronie internetowej instalacjaaluminiowa.pl, gdzie zaprezentowano nowoczesne i wydajne aluminiowe systemy do przesyłu sprężonego powietrza. Jednymi z takich polecanych systemów są instalacje  Parker  TRANSAIR. Zasadniczo system ten jako rozwiązanie do przesyłu sprężonego powietrza w naszym kraju jest znany od ponad 20 lat, ale jest stale unowocześniany, tak aby odpowiadać na współczesne potrzeby przemysłu.

Co wyróżnia polecany system? To przede wszystkim uniwersalność, bezproblemowy montaż i możliwość niemalże natychmiastowego uruchomienia, zaraz po montażu bez konieczności rozruchu. Instalacje Parker z powodzeniem mogą służyć do przesyłu sprężonego powietrza o różnych właściwościach, to znaczy powietrza:

  • suchego
  • wilgotnego
  • zaolejonego.

Poza samym powietrzem sprężonym instalacja taka, której podstawą są rury z aluminium i tak zwane szybkozłączki, może przesyłać, np. azot czy argon, czyli gazy obojętne.

Produkty TRANSAIR, polecane przez rekomendowaną firmę, są zgodne z normami krajowymi i międzynarodowymi, w tym z dyrektywami unijnymi.

Skomentuj wpis