queensoflife.pl - budujemy dla Ciebie marketingowe mosty

Napisz do nas!

Gdzie najczęściej zastosowanie znajduje sejf wrzutowy?

Malwina Krajewska 2023-08-13 0 komentarzy
Gdzie najczęściej zastosowanie znajduje sejf wrzutowy?

Każdego dnia w dużych sklepach, na stacjach benzynowych czy w hotelach dokonuje się setki transakcji. Niektóre z tych miejsc są narażone na ataki napastników, dlatego warto zabezpieczyć swoje mienie przed kradzieżą, wybierając spośród bogatej oferty rynkowej najlepsze rozwiązania. 

Szukając sprzedawcy dobrych, certyfikowanych zabezpieczeń, warto zapoznać się z asortymentem sklepu ze strony sejfy-stalpol.pl. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem, która nie tylko sprzedaje wyroby innych marek, ale też sama projektuje i produkuje sejfy i szafy pancerne, mające najwyższy poziom zabezpieczenia nie tylko przed złodziejami, ale też przed pożarami. 

Wśród wielu propozycji, szczególnie dla właścicieli sklepów i innych miejsc, w których codziennie obraca się sporą ilością gotówki, jest niejeden sejf wrzutowy w atrakcyjnej cenie, jak np. model 7100K wyposażony w klapę Cash 4K. Doskonale sprawdza się w tymczasowym przechowywaniu gotówki i ważnych dokumentów, a ich umieszczenie w środku nie wymaga otwierania części depozytowej.

Produkt ten wyposażony jest w:

  • klapę wrzutową zabezpieczoną przed próbą wydostania zawartości zamkiem z kluczem w klasie A,
  • zawiasy zewnętrzne otwierające drzwi pod kątem 180 stopni,
  •  okucie z pokrętłem Huwil.

Jest to produkt klasy S1 spełniający wymagania odnośnych norm. Klient ma możliwość wyboru koloru spośród wielu dostępnych opcji.

Skomentuj wpis