queensoflife.pl - budujemy dla Ciebie marketingowe mosty

Napisz do nas!

Czy w Pruszkowie są dostępne zajęcia taneczne dla dzieci?

Krystyna Ostrowska 2022-02-18 0 komentarzy
Czy w Pruszkowie są dostępne zajęcia taneczne dla dzieci?

Pragnąc dostarczyć dziecku rozrywki i zachęcić je do aktywności fizycznej, warto pomyśleć o tańcu towarzyskim. Zapisując do szkoły tańca młodsze dziecko lub przedszkolaka, można rozbudzić w nim pasję, rozwinąć talent muzyczny i wykształcić doskonałe poczucie rytmu. Szkoła z linku top-dance.pl, mogąca się pochwalić doskonałymi wynikami uczniów na rozmaitych konkursach krajowych i zagranicznych, przyjmuje w swoje szeregi już 3-latków. 

Zajęcia dla dzieci w Pruszkowie i w Warszawie w Ursusie prowadzą doświadczeni trenerzy, których pasją jest taniec i nauczanie tej wspaniałej umiejętności. Maluchy w wieku 3-6 lat poznają podstawy choreografii, świetnie się przy tym bawiąc, aby już jako 7-latki wejść do grupy początkujących tancerzy. Oczywiście szkoła przyjmuje dzieci w różnym wieku, a te, które mają już pewne doświadczenie i umiejętności, mogą trafić do grupy tańca sportowego.

Zajęcia opierają się na autorskim programie stworzonym specjalnie na potrzeby szkoły, a metody dostosowane są do wieku i możliwości każdego uczestnika kursu. Szczególny nacisk kładzie się tutaj na aktywność ruchową, której zadaniem jest podniesienie ogólnej kondycji dziecka i poprawa koordynacji ruchowej. Dlatego warto pomyśleć nad zapisaniem pociechy na taki kurs. Już w grupach przedszkolnych uczy się podstaw takich tańców jak samba, walc, cha-cha, polka, a nawet disco, hip-hop czy rock & roll. Trenerzy rozpoczynają od prostych figur, podnosząc stopniowo poziom trudności.

Placówka ta jest otwarta na współpracę ze szkołami i przedszkolami, w których rodzice pragnęliby zapewnić swoim dzieciom odpowiednią porcję ruchu. Maluchy, które pokochają taniec towarzyski, mogą kontynuować treningi i naukę w uczniowskim klubie sportowym.

Skomentuj wpis