queensoflife.pl - budujemy dla Ciebie marketingowe mosty

Napisz do nas!

Czy sklep chrześcijański działa również online?

Kacper Wasilewski 2023-11-10 0 komentarzy
Czy sklep chrześcijański działa również online?

Na terenie Polski działa sporo księgarni katolickich, część z nich powstała ponad 100 lat temu i z powodzeniem, mimo wojen oraz innych kryzysów, obsługuje klientów do dziś. Na Śląsku najbardziej znana to Księgarnia Świętego Jacka, która prowadzi punkty stacjonarne zlokalizowane m.in. w Katowicach, Gliwicach, Zabrzu, Rybniku, Żorach oraz Wodzisławiu Śląskim. Obecnie dla klientów dostępny jest również internetowy sklep chrześcijański, w którym można zapoznać się z bogatą ofertą. Co ważne, w asortymencie dostępne są własne wydania, które powstały we współpracy ze znanymi osobistościami oraz liczne publikacje pochodzące od innych krajowych czy zagranicznych wydawnictw.

Wśród własnych publikacji śląskiej księgarni można wymienić takie pozycje jak:

  • „Biblia Impulsy”,
  • „Beatyfikacja ks. Jana Machy”,
  • „Skarbiec modlitw i pieśni”,
  • „Nowenna do św. Teresy od Dzieciątka”,
  • „Śpiewnik kościelny”,
  • „Listy św. Józefa".

Ponadto w sklepie online dostępne są takie kategorie jak książki (albumy, modlitewniki, podręczniki, świadectwa, albumy), Pismo Święte (m.in. Biblia Tysiąclecia, Biblia Pierwszego Kościoła, Biblia Warszawsko-Praska), dewocjonalia (krzyże, figury, ikony, różańce, obrazy, srebro) i artykuły liturgiczne (naczynia, szaty i odzież, świece, wino, komunikanty i hostie). Wszystkie zamówienia są realizowane w krótkim czasie wraz z opcją wysyłki lub odbioru osobistego w wybranym punkcie stacjonarnym.

W księgarni internetowej, poza tradycyjnymi książkami, można również znaleźć audiobooki, filmy, płyty z muzyką, a nawet puzzle i gry dla najmłodszych (z motywem życia takich postaci jak Matka Boża Fatimska, Jezus, Noe oraz Józef Egipski czy nawiązaniem do znanych biblijnych historii i życia świętych).

Skomentuj wpis