queensoflife.pl - budujemy dla Ciebie marketingowe mosty

Napisz do nas!

Chcesz poprawić swój wygląd? Pomoże zabieg exilis i hydradermabrazja

Apolonia Woźniak 2022-07-24 0 komentarzy
Chcesz poprawić swój wygląd? Pomoże zabieg exilis i hydradermabrazja

Dbanie o formę stało się bardzo popularne. Wynika to zarówno ze zwiększania świadomości dotyczącej zdrowego trybu życia i zalet płynących z utrzymywania prawidłowej wagi ciała, jak i pojawienia się swoistej mody na tzw. bycie fit. Osiągnięcie wymarzonej sylwetki nie jest jednak łatwym zadaniem. Wymaga ono regularnej aktywności fizycznej, zmniejszenia podaży kalorycznej i przestrzegania właściwej diety. Dla wielu osób jest to wręcz niewykonalne. Na szczęście producenci zadbali o to, by zadbać o potrzeby takich klientów. Na rynku pojawiają się nowe urządzenia oraz metody umożliwiające łatwe zgubienie nadmiaru kilogramów. Jedną z nich jest zabieg Exilis. Cena takiej usługi bywa różna i jest zależna od wielu czynników. Korzystne warunki oferuje firma BTL Polska Sp. z o.o., która cieszy się pozytywnymi opiniami. 

Technika ta polega na miejscowym rozgrzewaniu ciała do temperatury 40 stopni Celsjusza. W trakcie tego procesu pod wpływem działania wysokiej temperatury dochodzi do rozbijania komórek tłuszczowych. Dzięki temu można łatwo, szybko i bez konieczności wykonywania trudnych ćwiczeń aerobowych oraz siłowych zredukować np. otyłość brzuszną. 

Żeby móc cieszyć się atrakcyjnym wyglądem, nie wystarczy pozbyć się tkanki tłuszczowej. Warto też zadbać o kondycję skóry, która po odchudzaniu zazwyczaj nie ma zbyt dobrej kondycji. Pomocna okaże się hydradermabrazja. Jej celem jest zlikwidowanie martwych oraz zniszczonych komórek skórnych. Głębokie oczyszczenie naskórka odbywa się dzięki aplikacji pod ciśnieniem specjalnych substancji. Jest ona zawsze dobierana indywidualnie. Oznacza to, że specjalista przygotuje idealny preparat dla konkretnego typu skóry, co znacznie zwiększy efektywność terapii.

Skomentuj wpis