queensoflife.pl - budujemy dla Ciebie marketingowe mosty

Napisz do nas!

ASO Smart, czyli naprawy w autoryzowanym serwisie

Kacper Wasilewski 2018-12-22 0 komentarzy
ASO Smart, czyli naprawy w autoryzowanym serwisie

Model, który redefiniował postrzeganie samochodów miejskich i wyznaczył trendy, które w mniejszym lub większym stopniu obowiązują do dziś, od momentu swojego debiutu w 1998 roku znalazł 500 tysięcy odbiorców. Nie powinno to dziwić nikogo, kto ma świadomość, że za wszystkimi rozwiązaniami technicznymi stoi koncern Mercedes. Gdy dodać do tego połączone siły projektantów niemieckiego potentata i producenta zegarków Swatch, zawarta w nazwie "sztuka" - "art" nie jest tam w żadnym wypadku umieszczona na wyrost. Motoryzacyjne dzieło sztuki przy maksymalnie kompaktowych rozmiarach daje niesamowicie dużo frajdy z jazdy. Osiągnięcie takiego efektu wymaga zastosowania innowacyjnych mechanizmów, których serwis, naprawy czy konserwacja powinny być przeprowadzane w ASO.

Dlatego pojawienie się serwisu smart we Wrocławiu ucieszy wszystkich klientów, którzy na co dzień rozkoszują się przemieszczaniem pojazdami z tej rodziny. Obecność serwisu smarta we Wrocławiu i Poznaniu gwarantuje dostęp do usług wykwalifikowanych mechaników, którzy za sprawą dostępu do oryginalnej dokumentacji oraz procedur serwisowych marki Mercedes, jako jedyni dają stu-procentową gwarancję właściwie przeprowadzonego serwisu. Poza tym większość z podzespołów smart jest trudnodostępna na rynku wtórnym, a jakość zamienników pozostawia wiele do życzenia. ASO stosuje jedynie najwyższej klasy części OE.

Klienci Centrum mogą cieszyć się nie tylko swoimi pojazdami, ale również komfortem, który zapewnia możliwość umówienia wizyty za pomocą strony internetowej duda-cars.mercedes-benz.pl.

Skomentuj wpis