queensoflife.pl - budujemy dla Ciebie marketingowe mosty

Napisz do nas!

Apteka Giżycko

Barbara Pietrzak 2019-10-24 0 komentarzy
Apteka Giżycko

Choć Giżycko nie jest najbardziej zaludnionym miastem województwa warmińsko-mazurskiego, bo pod tym względem górują Olsztyn, Elbląg, Ełk, Ostróda oraz Iława, to mimo wszystko jego rozpoznawalność, także poza regionem, jest bardzo duża. To po prostu popularna i doceniana miejscowość wypoczynkowa, położona w przepięknej okolicy znanych jezior. Nic dziwnego, że właśnie tam rokrocznie przybywa tak wielu turystów, a inni decydują się nawet na przeprowadzkę czy budowę własnego domu.

Apteka w Giżycku należąca do sieci AptekiGemini.pl znajduje się przy Placu Grunwaldzkim 11 i jest otwarta od poniedziałku do piątku od 8.00 do 20.00, a także w soboty od 8.00 do 16.00. Przez cały tydzień można korzystać z internetowego sklepu, w którym są oferowane nie tylko leki czy suplementy diety, ale również zdrowa żywność czy artykuły higieniczne. Korzystne ceny idą w parze z wysoką dostępnością i szybką wysyłką. Również w aptekach stacjonarnych klienci nie narzekają na brak niezbędnego asortymentu.

Punkt farmaceutyczny w Giżycku potwierdza, jak ważną rolę dla całej sieci aptek odgrywają mniejsze miejscowości. W miastach powiatowych, a nawet o mniejszym znaczeniu administracyjnym często istnieje spore zapotrzebowanie na leki czy suplementy, a konkurencja nie jest tak duża jak w największych miastach. Dlatego wielu farmaceutów marzących o własnym biznesie decyduje się na franczyzę pod szyldem znanej od 1992 roku w całej Polsce marki. Gdy otwierano pierwszą aptekę w Wejherowie, mało kto się spodziewał, że dojdzie do tak dużej ekspansji, bo praktycznie w każdym zakątku kraju. Do tego należy doliczyć sprawnie zarządzaną aptekę internetową dostępną w trybie całodobowym.

Skomentuj wpis