queensoflife.pl - budujemy dla Ciebie marketingowe mosty

Napisz do nas!

Wypożyczalnia rusztowań Dolnośląskie

Malwina Krajewska 2019-05-23 0 komentarzy
Wpis

Kupić czy wynająć – oto jest pytanie

Coraz więcej przedsiębiorców rezygnuje z zakupu maszyn, sprzętów i urządzeń wykorzystywanych przez robotników na placu budowy. O wiele tańszym, a co za tym idzie korzystniejszym rozwiązaniem staje się „opcja” wynajmu.  Sporym zainteresowaniem, zarówno wśród polskich jak i zagranicznych klientów, cieszy się firma EFEKT Rakowski, dolnośląska wypożyczalnia rusztowań z siedzibą w Zgorzelcu. Nasuwa się pytanie: czemu zawdzięcza swoją popularność? Na pierwszy plan wysuwa się z całą pewnością profesjonalizm, z jakim podchodzi do każdego realizowanego zlecenia. Należy zaznaczyć, że zajmuje się nie tylko dostarczaniem wspomnianych konstrukcji, ale też ich montażem i – jeśli zachodzi taka konieczność – demontażem.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Jakimi jeszcze atutami może się pochwalić? Rzetelność, wiarygodność, wywiązywanie się z ustalonych terminów, duża elastyczność, zaangażowanie, wieloletnie doświadczenie,  bogaty asortyment – „lista” okazuje się dość długa. Na szczególną uwagę zasługuje ostatni z przywołanych „punktów”. Oferta opisywanego przedsiębiorstwa obejmuje bowiem szereg innowacyjnych, nowoczesnych rozwiązań:

  • rusztowania elewacyjne,
  • rusztowania modułowe,
  • rusztowania systemowe,
  • agregaty tynkarskie,
  • agregaty malarskie,
  • myjki wysokociśnieniowe, etc.

 

Wszystkie wymienione wyżej konstrukcje, urządzenia i maszyny – co warto wyraźnie podkreślić – spełniają krajowe oraz unijne wymogi dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy Posiadają też niezbędne certyfikaty.

Skomentuj wpis