queensoflife.pl - budujemy dla Ciebie marketingowe mosty

Napisz do nas!

Tanie stoły chłodnicze

Kajetan Mazur 2018-11-30 0 komentarzy
Wpis

Jednym z najbardziej pożądanych rozwiązań w każdej kuchni są stoły chłodnicze. Posiadają one wiele zalet, które wydatnie wpływają na komfort pracy kucharzy. Na premiumgastro.pl możecie Państwo nabyć wiele modeli, różniących się funkcjonalnością oraz wymiarami. Stół chłodniczy, który doskonale prezentuje wszystkie cechy, za które cenione są urządzenia chłodnicze tego typu to model S6-100 MA firmy Bartsher.

Proponowany element wyposażenia profesjonalnej kuchni pozwala na równoczesne przygotowywanie potraw i przechowywanie składników w warunkach chłodniczych. Największą zaletą takiego połączenia jest zapewnienie odpowiedniej świeżości, co przekłada się na znaczny komfort pracy nad posiłkami, od których przepis wymaga, by powstawały na „bieżąco” - ryzyko nadpsucia jest wyeliminowane. Ponadto, stół połączony z chłodziarką pozwala na lepsze wykorzystanie przestrzeni, co szczególnie przy mniejszym metrażu jest wyjątkowo praktyczne.

Na uwagę zasługuje również jakość wykonania. Zastosowanie najwyższe klasy stali niklowo-chromowej gwarantuje wiele właściwości niezbędnych do pracy z pożywieniem. Po pierwsze, materiał taki jak stal jest przede wszystkim bardzo odporny na działanie silnych detergentów. Pozwala to na zachowanie odpowiedniej higieny. Po drugie, nie wchodzi w żadne reakcje z materiałem organicznym, w związku z czym, nie ma najmniejszych szans, na przesiąkniecie zapachem lub smakiem. W dodatku wykazuje bardzo duża odporność na uszkodzenia mechaniczne, a to z kolei przekłada się na gotowość do intensywnej pracy w nawet najbardziej obleganych restauracjach.

Skomentuj wpis