queensoflife.pl - budujemy dla Ciebie marketingowe mosty

Napisz do nas!

Jaka jest cena sklepu na Prestashop?

Barbara Pietrzak 2018-11-30 0 komentarzy
Wpis

System Prestashop szczególnie polecany jest dla małych i średnich firm, które liczą na wejście na rynek bez nadmiernych kosztów. Co ważne, atrakcyjna cena sklepu internetowego Prestashop nie przynosi ze sobą żadnych kompromisów jakościowych. Platforma otwiera się na świadomych zasad marketingu przedsiębiorców, którym zależy na maksymalnej personalizacji i dopasowaniu rozwiązań do własnych potrzeb.

Prestashop nie nakłada żadnych ograniczeń w tworzeniu szat graficznych. Można wybrać jeden z wielu gotowych szablonów bądź wprowadzić własne poprawki. Nie mniej ważny jest brak limitu produktów i kategorii, dzięki czemu bez obaw można budować swój katalog i umieszczać w nim kolejne pozycje. Jednocześnie układ sklepu pozostanie bardzo przejrzysty i przyjazny dla użytkownika. Poszukiwanie produktów nigdy nie zajmie zbyt wiele czasu, a jak wiadomo, współcześni konsumenci nie lubią czekać i w razie problemów szybko rezygnują z zakupów. Kolejną zaletą Prestashop jest właśnie minimalizowanie ryzyka awarii i problemów technicznych. Mimo dużej zawartości systemu i możliwości wprowadzania licznych poprawek wszystko wciąż działa sprawnie i sklep płynnie przyjmuje kolejne zamówienia. Przygotowany na tej platformie sklep jest responsywny, a zatem dopasowuje się do różnych urządzeń mobilnych. Zakupy można robić na telefonie, tablecie, laptopie i innych sprzętach z dostępem do sieci.

Pracownicy WiDI ART zauważają, że wykorzystanie możliwości Prestashop wiąże się z pewnym doświadczeniem i znajomością dodatków. Właśnie dlatego warto zgłosić się do firmy, która pomoże w przygotowaniu odpowiedniego projektu.

Skomentuj wpis