queensoflife.pl - budujemy dla Ciebie marketingowe mosty

Napisz do nas!

Drapaczka dla kota - obowiązkowy element wyposażenia

Paulina Krajewska 2019-01-04 0 komentarzy
Wpis

Drapanie mebli przez kota to jedno z najbardziej uciążliwych zachowań tego zwierzaka. Jednak wbrew obiegowej opinii, kot nie ostrzy jedynie w ten sposób pazurków, choć oczywiście jest to ważne zachowanie w kontekście zachowania jego zdrowia i higieny. Nie robi tego z czystej złośliwości. Przez drapanie ten domowy drapieżnik znaczy swój teren, a jako zachowanie instynktowne, jest ono niezbędne dla jego dobrego samopoczucia. Rozwiązaniem tego problemu jest odpowiednia drapaczka dla kota. Na stronie swiat-pupila.pl znajdziecie Państwo wiele drapaków, wykonanych z odpowiednich materiałów, które doskonale spełniają swoją funkcję, chroniąc meble i zapewniając pupilowi potrzebną przestrzeń.

W zależności od potrzeb, rozmiaru mieszkania, jak i dostępnego budżetu, każdy klient Świata Pupila z pewnością znajdzie drapak odpowiadający oczekiwaniom. Najprostsze z nich kosztują naprawdę nie wiele, zachowując przy tym pełną funkcjonalność. Wykonane są z kartonu lub połączenia tektury i ekologicznego materiału, zajmując przy tym niewiele miejsca.

Dla bardziej wymagających właścicieli (i kotów), przeznaczone są produkty, które, oprócz podstawowej funkcji stanowią również atrakcyjny element wystroju mieszkania. Kocie królestwa wykonane są z drewna i obite wysokiej klasy materiałami jak plusz czy sizal. Ich konstrukcja obejmuje legowiska, a swoim kształtem i obiciem zachęca kota do korzystania, zarówno przy ostrzeniu pazurów, jak i relaksie. Produkty tego typu z powodzeniem mogą być wykorzystywane przez kilka zwierząt równocześnie.

Skomentuj wpis